Ilona Jaroszewska Refleksologia
Zadzwoń 605 27 27 97
   
Ilona Jaroszewska
Ilona Jaroszewska jest dyplomowanym refleksologiem i nauczycielem zawodu, członkiem Polskiego Instytutu Refleksologii (PIR).

Swoją praktykę rozpoczęła w marcu 1999 roku, kończąc Seminarium Refleksologii I stopnia prowadzone przez mgr Wandę Budzanowską-Bratko, założycielkę PIR-u. W październiku tego samego roku ukończyła II stopień, uprawniający do prowadzenia samodzielnej praktyki w zawodzie. W roku 2001 zdobyła tytuł dyplomowanego refleksologa, a następnie w 2006 uzyskała uprawnienia nauczyciela zawodu.

Ponadto w ramach swojej praktyki odbyła kursy z zakresu refleksologii twarzy i głowy (2002) i regularnie uczestniczy w Warsztatach Praktycznych Refleksologii dla zaawansowanych, organizowanych przez PIR, poświęconych wykorzystaniu refleksologii w różnych schorzeniach (tematy warsztatów obejmowały takie zagadnienia jak: „Praktyczna refleksologia w problemach kręgosłupa”, „Praca układu trawiennego z refleksologią, rola tarczycy, klawiterapia”, „Praktyczna refleksologia w chorobie stwardnienia rozsianego”, „Pionowa terapia refleksologii, praca od kostek do kolana przy bólach kręgosłupa, nadciśnienie i niedociśnienie”, „Uszy i ich rola w refleksologii. Praca na miejscach odpowiadających”). Dodatkowo zdobywa nowe umiejętności i uprawnienia, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu medycyny i terapii naturalnych, takich jak Pierwszy stopień REIKI (Reiki Usui Shiki Ryoko, 2001), Masaż gorącymi kamieniami (2007), Slim body massage (Manualistic Aesthetics School, 2009).

Ilona Jaroszewska praktykę zawodową prowadzi we własnym gabinecie "Reflex" w Skoczowie (Śląsk Cieszyński, okolice Cieszyna, Ustronia, Wisły, Bielska-Białej).
Gabinet
usługi
© 2011-2013 refleksologia-skoczow.pl. All rights reserved.
Wykonanie: pozycjoner.net